Kraftprovet Män 11 600m

Anmälda: 282 st
Förnamn Efternamn Klubb
Tommy Abrahamsson OK FLUNDREHOF
Mattias Adolfsson
Andreas Åhlander Vattenfalls IF
Alfred Ahlqvist TBoIS
Markus Ahlqvist Semcon
Viktor Algevi Ica Maxi Trollhättan
Fredrik Almgren
Kristian Anderson Göteborgs skidklubb
Andreas Andersson
Bengt Andersson Vattenfalls IF
Christoffer Andersson GKN Aerospace
David Andersson Crossfit trestad
Dennis Andersson
Håkan Andersson Ok Kroppefjäll
Jimmy Andersson Bröderna Anderssons kakel
Joakim Andersson TW:s plåtslageri
Johan Andersson
Magnus Andersson 3CT Triathlon
Mattias Andersson Siemens Industrial Turbomachiney AB
Mattias Andersson Colorama/Kese Måleri
Per Andersson BRC Sweden AB
Roger Andersson Ik Stern Göteborg
Tobias Andersson Lonesome runners
Tobias Andersson
Jonas André
Tobias Andreassen TW:s plåtslageri
Mattias Annas AB Eidar, Trollhättans Bostadsbolag
Oscar Årebäck Bolidens Skidklubb
Erik Arlbring Vattenfalls IF
Hampus Aronsson WOW-runners
Fredrik Arvedal
Patrik Aspenström
Mikael Bäcklund Högby IF
Anders Backman
Henrik Bäckman Nocout
Peter Bergman
Charlie Bergqvist AB Eidar, Trollhättans Bostadsbolag
Daniel Bergqvist ÅF
Morten Berntsen
Victor Björk Combitech AB
Jon Blomberg Serneke IF
Tobias Bloom GF Kroppskultur
Henrik Boström VBG GROUP TRUCK EQUIPMENT
Jan Helsingborgaren Brågård AxaSportClub
Hampus Bring Vattenfalls IF
Torgrim Brochmann AVL Vicura
William Brochmann Hälle IF
Roger Buhrman GKN Aerospace
Pontus Byberg Magra IS
Arvid Bye-Andersen Torødjoggen
Anders Byström Uddevalla IS
Roberto Calles
Joackim Carlsson Vattenfalls IF
Tommy Carlsson TV88
Johan Claeson Saab Turbo Club of Sweden
Torbjörn Claeson 3City Triathlon
Robert Creet
Rickard Dahlgren
Robert Dahlgren Strömstad
Janos Demeter
Niklas Edenholm
Anders Ek KMTI
Emil Ek
Henrik Ekerum The iZaksvarts
Magnus Elfving
Magnus Eliasson Norrabjörke elit
Fredrik Ellers
Ulrik Engdahl
Thomas Englund
Mathias Engqvist Trollhättans Stads IF
Henrik Enström Software Skills
Anders Eriksson Uddevalla Energi AB
Christoffer Eriksson Vattenfalls IF
Marcus Eriksson
Raul Eriksson AB Eidar, Trollhättans Bostadsbolag
Svante Eriksson LK TV88
Tobias Eriksson
Gunnar Erixon Vattenfalls IF
Erik Falck Andersson
Tobias Fallström
Andreas Finnman Vattenfalls IF
Anders Forsell Vattenfalls IF
Andreas Forsmark Coop Forum Torp uddevalla
Joakim Fransén
Johan Fransson Emil Lundgren
Sören Fransson IK Sisu Nässjö
Daniel Fredriksson Frölunda OL
Martin Fredriksson Team NewStrandSSon
Tobias Friberg ViggoLoIF
Olle Fridholm Ica Maxi Trollhättan
Pontus Fryk Länsförsäkringar Älvsborg
Henrik Gatel Center For Progression
Robin Giebat
Andreas Glimstrand Engineering Partner
Djordje Grahovac Combitech AB
Albin Gummesson
Robin Gunnarsson
Emil Gustafsson Järbo State
Fredrik Gustafsson Colting Borss’en Triathlonklubb
Linus Gustafsson Järbo State
Mikael Gustafsson Gkn aerospace ff
Tobias Gustafsson HeyRunning Beijing
Anton Gustavsson GKN
Andreas Hägerlund Lidköping
Martin Haglund
Gunnar Håkansson GKN Aerospace FF
Johannes Håkansson Vattenfalls IF
Per Håkansson
Johan Hall Svensson Försvarsmakten
Björn Hallblad Al Bandy
Carl Hallblad Al Bandy
Samuel Hammar
C-G Hansson
Petter Hansson
Tayfun Hekimoglu 3 City Triathlon
Andreas Hellquist Högsäters GF
Mathias Hellquist
Fredrik Hellsten
Mikael Hemlingberg Kungälvslöparna
Andreas Hermansson Vattenfalls IF
Jörgen Hilcén
Anders Hildemar Försvarsmakten
Ragnar Hjerpe Stenungsund OK
Daniel Höglund
Lars Holmgren Fastighetsbyrån Uddevalla
Martin Iveström
Håkan Jansson Fröndefors entreprenad AB
David Johannesson Schneider Electric
Torbjörn Johansen Bråtalöparna
Daniel Johansson
Leif Johansson Tv88
Marcus Johansson If änglarna
Niclas Johansson Vänersborgs Däckservice AB
Nils Johansson Uddevalla SK
Patrick Johansson Hjortvägens löparklubb Grästorp
Stefan Johansson Tsok
Ulf Johansson Colorama/Kese Måleri
Erik Jönsson
Patrik Jönsson Team Runa
Richard Jonsson
Stefan Jonsson
Johan Kårebrand 3CITY TRIATHLON
Anders Karlsson TIAB Trollhättan
Daniel Karlsson Framtidens Ben
Jan-Erik Karlsson
Joakim Karlsson IBK SKOTTSÄKRA
Jonas Karlsson RadioTrollhättan
Peter Karlsson IK Prestige
Stefan Karlsson Rapenskårs atletklubb
Keijo Kauranen FPoIK Vänersborg
Balint Kis
Simon Kjellman Länsförsäkringar Älvsborg
Henrik Kjellsson Trollhättan Elite Thaiboxning
Alfred Kjellström IFK Vänersborg
Martin Kjellström Vattenfalls IF
Jonas Knutsson Ica Maxi Trollhättan
Nikolaos Kostulas Berlin Track Club
Per Kristensen GKN Aerospace Sweden
Christopher Kröger
Johan Kuurne Team Kungälv
Christian Lagerstedt Optivasys AB
Adam Land Landh of Racing
Robert Landgren Vattenfalls IF
Jonas Landhage Kungälv HK
Martin Länje Temmes Aktiv Öresjö
Erik Larsson
Hans Larsson Vattenfalls IF
Jesper Larsson
Joakim Larsson Scandic Swania
Johannes Larsson Facebreakers OCR
Lukas Larsson Kungälvs HK
Johan Laurell Uppsala LK
Henrik Lidén
David Linde AB Eidar, Trollhättans Bostadsbolag
Björn Lindell Södra IF
Joakim Lindholm
Niclas Lindström Schneider Electric
Mattias Linell IK Stern
Johan Ljung
Anders Ljunggren Västra Götalandsregionen
Gunnar Lundberg
Svante Lundgren Solvikingarna
Robert Lundh
Viktor Magnusson
Andreas Malmberg Trestad Laser
Daniel Malmqvist
Hugo Mandinger Trollhättans SOK
Mathias Mård TW:s plåtslageri
Alfred Martinsson Scandic Swania
Emanuel Martinsson Lysekils SLF
Michel Matheussen Trollhättans FIK
Julius Mattsson Trollhättans FF
Oliver Mattsson
Olle Mattsson
Craig Mc Monagle
Driton Mehmeti Vattenfalls IF
Anthony Muir Film i Väst
Robin Müller Ica Maxi Trollhättan
Marcus Munther Vattenfalls IF
Herman Nedar Trollhättans BoIS
Sonny Nilsson
Erik Nolberger Vattenfalls IF
Jonas Norberg' Al Bandy
Markus Norberger Vänersborgs Gymnastikförening
Rachid Nord Vattenfalls IF
Adam Nordin
Stefan Nordlander Svenska Kyrkan Rommele pastorat
Jean Marie V Nyatanyi Vattenfalls IF
Stefan Ödman IFK Skövde Friidrott
Ludwig Ojala Fröken Ojalas Hälsa
Ulf Ojala Fröken Ojalas Hälsa
Johan Olsson Bohlins Glass Trollhättan
Pär Olsson OK Hällen
Patric Oscarsson
Jan Östlund
Ruben Östlund
Christian Ottersten Vattenfalls IF
Magnus Persson MP Företagskonsult AB
Christofer Pettersson Lonsome runnere
Daniel Pettersson Vattenfalls IF
Erik Pettersson Keny-jan LK
Robert Provci Torslanda
Jonas Ranneberg
Alvar Risberg TBIS P04
Jonas Roos Sörmland
Ragnvald Rundberg Rundberg
Daniel Ruus AB Eidar, Trollhättans Bostadsbolag
Sebastian Salman Vattenfalls IF
Martin Samson DRT Kungsbacka
Tobias Sandberg Vattenfalls IF
Christoffer Sandersson
Martin Sarge GKN Aerospace
Keith Schäfer FatSlimBoys IF
Erik Sedell
Johan Sigfeldt
Nichlas Silverby Swedbank IT
Gustav Sjöqvist
Hugo Sjöqvist Dark Trail Runners
Magnus Sjöstad-Nilsson Topplock Band
Viktor Skoglund Trollhättans HC
Niklas Söderlund
Magnus Söderström
Patrik Stålberg Rejlers IF
Johan Stiernstrand
Adam Stjernkvist
Victor Strandlind Team NewStrandSSon
Matthias Strömberg IK Sjuntorp
Magnus Sundell Vattenfalls IF
Robert Svahn Schneider Electric
Joakim Svensson Bohlins Glass Trollhättan
Peter Szigeti
Jerker Tegeman Vedums AIS
Joakim Tellander IFK Hällingsjö
Gustaf Tobieson USK
Erik Torkildsson Vattenfalls IF
René Toro NEVS
Mathias Trommer TW:s plåtslageri
Anton Vaern Vattenfalls IF
Torbjörn Van Den Berg GKN Aerospace FF
Mats Vindefjärd AC Salt Lake
Claes Waltersson GKN Aerospace FF
Carl Walther Blåsut BK
Fredrik Wångdahl
Christopher Ward Running for life Croydon
Josef Wellmarker
Ludvig Wendelius
Lars Wennberg Färg &Tapetlagret
Björn Westerlind Al Bandy
Jacob Westerlund Rättsmedicinalverket
Tom Westerlund Facebreakers ocr
Daniel Westher Bravida VS
Carl Widell Skoftebyns IF
Joakim Widell Combitech
Johan Widén Rent a Tent
Viktor Wijkmark Malmö Gerillalöpare
Joakim Wilhelmsson Vattenfalls IF
Martin Williamsson Brattås CK
Per Winberg Coeli
Janne Ydergren Keny-jan LK
Abbe Zakariasson Team LZ Racing
Viktor Zakariasson
Karl-Edvard Zetterberg Järbo State

Kraftprovet Kvinnor 11 600m

Anmälda: 123 st
Förnamn Efternamn Klubb
Emma Agestad
Linnéa Ahl
Emelie Andersson
Frida Andersson Ok Kroppefjäll
Maria Andersson Bröderna Anderssons kakel
Sara Andersson
Sofia Andersson Falkenbergspolisens Sportklubb
Hanna-Klara Arwedal
Helfrida Axelsson
Klara Bennhage
Carina Berg LK TV88
Ida Bjarneström
Klara Bjurström Scandic Swania
Hanna Blom
Linda Bogren
Sara Bohlin IKEA
Petra Borg
Matilda Bred
Malin Brunzell
Sara Bryngelsson
Camilla Bundgaard
Pia Carlsson
Sara Carlsson
Tove Chamness
Karolina Christensen
Amanda Creutz Ica Maxi Trollhättan
Edit Deak
Emma Dove
Malin Eklund Friskis & Svettis, Vänersborg
Lina Elgeskog
Anna Elstad
Anna Elwing
Ulrika Erikson Kleverud
Sandra Eriksson Ica Maxi Trollhättan
Therese Eriksson Vegan Runners IK
Cecilia Fredriksson Valtorps IF
Erika Friberg Bohlins Glass Trollhättan
Malin Glanberg Siemens
Linn Gustafsson Järbo State
Rebecka Håkman
Rebecca Hallen
Sara Hallen
Tina Hallman Stuve
Kristin Hansen Friskisochsvettis Vänersborg
Anna-Karin Hansson OK Flundrehof
Johanna Hansson skoftebyns if
Maria-Lena Hedberg Ward Running for life Croydon
Sara Henriksen GKN Aerospace
Emelina Hildingson
Emilia Holmeby Swedspot
Anna Hummerhielm Vänersborgs kommun
Marie Ivarsson Vattenfalls IF
Liselott Johansen Bråtalöparna
Emma Johansson Stc
Ida Johansson
Jenni Johansson Vi som springer
Madeleine Johansson
Sofia Johansson
Åsa Karlsson
Caroline Karlsson
Malin Karlsson
Erika Kerpens Kommunrehab Vänersborg
Frida Kifeldt
Stina Kjellström
Fanny Kööhler Scandic Swania
Camilla Kozelka
Maria Krischansson Lysekils SLF
Petra Kusche Trestads Värdshus
Erica Kvist Trafikverkets Fritidsförening
Jessica Kvist
Anna-Lena Larsen
Emma Larsson Scandic Swania
Loan Le IFK Skövde Friidrott
Ulrika Lidén
Kristin Lindell Södra IF
Ulrika Lindgren
Lotta Lundberg
Caroline Magnusson
Filippa Magnusson
Jessica Magnusson
Petra Mathison
Pyret Mathison
Ramona Mathison
Jennie Myrén
Rosanna Newsome Team NewStrandSSon
Emma Nilsson
Mia Nilsson
Josefin Nolan Center For Progression
Kia Nordgren SOK Knallen
Sarah Nordin STC Kungsgatan
Sara Norén Friskis & Svettis Thn
Caroline Nyman
Ulrika Nyström LK TV88
Janette Ojala Fröken Ojalas Hälsa
Åsa Pahlen GKN Aerospace FF
Karolina Papp
Anna Persson IK Askeslätt
Veronica Persson-Kangas Scandic Swania
Emma Provci Torslanda
Annika Rakkolainen Jönsson
Marie Ringhage Friskis och Svettis Vänersborg
Sonja Roxner Solvikingarna
Marie Ryding
Linn Sandström
Lina Segerblom BKI Sunnanå
Tina Siklander Vegan Runners IK
Kristin Sjöström LKTV88
Ulrica Sjunnesson 3 City Triathlon
Kajsa Stålberg
Sara Stiernstrand Råda
Sofia Stiernstrand
Julia Strandlind Team NewStrandSSon
Christin Sundström Scandic Swania
Julia Sunnerdahl
Katie Svensson
Marie Thorell
Anna Thorén
Birgitta Wallberg FPoIK Vänersborg
Ida Walter
Sandra Wennberg
Linda Westerlund Vreta SOMK
Anna Westman
Rebecka Wide Torsby Löparklubb

Kraftprovet M50+, Män Master födda 1968 eller tidigare 11 600m

Anmälda: 78 st
Förnamn Efternamn Klubb
Christer Abrahamsson
Clas-Olov Ahnell Lundquist Byggförvaltning
Jan-Ove Andersson mariestads aif
Mats Andersson Alla åren
Per-Olof Andersson LK TV88
Tony Andersson Axa Sports Club
Hans Årebäck Bolidens Skidklubb
Pär Arkbro
Thomas Arvidsson IF Skattmasarna
Lennart Bengtsson Solvikingarna
Stefan Bergqvist Ryda sk
Lars Bjurbäck
Åke Bohl ABB IF
Peter Broberg IF Rigor
Stefan Carlén IK PRESTIGE
Urban Darvelid Anderstorps OK
Inge Ekström Uddevalla Energi
Rune Ekström Västerlanda
Henrik Elfing Vattenfalls IF
Lars Elfving IK Bergaström
Ulf Eriksson Volvo IF
Christer Fernlund IBK Skottsäkra
Håkan Fredriksson Vattenfalls IF
Per Friberg
Hans Frykler Polisens idrottsförening
Uno Germsjö Vegan Runners IK
Björn Gunnarsson Vänersborgs bridge klubb
Christer Gustafsson Vattenfalls IF
Dan Gustafsson Vattenfalls IF
Ulf Gyllunger Sok knallen
Lars Hansson Friskis och Svettis Vänersborg
Lars-Bertil Haraldson Taxi 21 i Thn AB
Göran Hedlund Borealis
Peter Hellberg Vattenfall
Timo Hellberg Uddevalla SK
Pelle Hellquist
Peder Helmersson
Sverker Herngren Vattenfalls IF
Matti Huhtala SOK Knallen
Peter Hulte`n Leksing
Mats Idbratt
Ingeman Johansson Vi som springer
Mikael Johansson LK TV88
Bengt Jonsson Ryda sk
Christer Jonsson Bohlins Glass Trollhättan
Mauri Käkelä Vattenfalls IF
Bengt Källstrand IFK Skövde FIK
Sören Karlsson CeTeK Besiktning AB
Stefan Karlsson Vattenfalls IF
Thomas Karlsson GKN Aerospace FF
Tomas Karlsson LKTV88
Tommy Lacandler Team MoTo
Mats Lawenius Solvikingarna
Lars Lindblom
Jerry Lövberg
Jozo Lukenda
Steinar Mattingsdal Egersund IK
Per Mellgren Uddevalla
Conny Ohlsson IFK Göteborg
Pål Olofsson AXA Sports Club
Emanuel Olsson GKN Aerospace
Erik Olsson Uddevalla Tryckeri
Mikael Olsson
Johan Östling Surte Bandy
Niels Ribjerg Gislinge/Denmark
Timo Rönni Trafikverkets Fritidsförening
Jonas Rydh ABF
Gunnar Schriwer Verdandi Fyrstad
Hans-Åke Sjunnesson Lidköpings VSK
Peter Söderström solvikingarna
Ingemar Svensson Solvikingarna
Thomas Svensson Västergärdet Grill & Sport
Hans Torstensson GKN Aerospace FF
Magnus Uppström FK Herkules
Peeter Vöigemast GKN Aerospace
Kent Widell Billes Tryckeri AB
Claes Ydergren Team Nordic Trail
Enar Zakrisson Vetlanda jk

Kraftprovet K50+, Kvinnor Master födda 1968 eller tidigare 11 600m

Anmälda: 17 st
Förnamn Efternamn Klubb
Gunilla Carlström FpoIK
Anna Darvelid Anderstorps OK
Monica Engkvist Team MoTo
Marie Englund Bohlins Glass Trollhättan
Annette Håkansson
Liselotte Hammarström Solvikingarna
Anna Hansen
Siv Ingman
Berit Kallin
Ulrika Möller Lonesome Runners
Ann Olsson
Carla Paparo Vegan Runners IK
Carin Pettersson Vattenfalls IF
Katja Saari
Barbro Thor
Annica Wernerson Kvänums IF
Birgitta Wiklund OK Skogsvargarna

Slussprovet Män 6 000m

Anmälda: 13 st
Förnamn Efternamn Klubb
Roger Andersson Ik Stern Göteborg
Hector Becerra
Tommy Carlsson TV88
Bengt Clement Garnviken
Sören Fransson IK Sisu Nässjö
Fredrik Gustafsson Colting Borss’en Triathlonklubb
Henrik Lidén
Michel Matheussen Trollhättans FIK
Julius Mattsson Trollhättans Missionkyrka
Anders Odelius Studiefrämjandet Norra Älvsborg
Emanuel Olsson GKN Aerospace
Majid Rahimi Vattenfalls IF
Tage Västerstig NEVS

Slussprovet Kvinnor 6 000m

Anmälda: 16 st
Förnamn Efternamn Klubb
Elin Andersson Colorama/Kese Måleri
Julia Åsbogård
Gloria Cardona
Therese Carlson
Erika Eriksson
Ann-Christin Fohlin OK Skogsvargrana
Sylvia Hellquist
Marzena Hildingsson Sk Granan
Ann-Charlotte Johansson Lidköpings IS
Malin Johansson
Helena Lind
Larissa Navarrete COOP FORUM ÖVERBY
Hanna Nordqvist
Grace Barathy Packianathan
Sofia Qvick
Helena Sivertsen

Slussprovet P17, Pojkar födda 2001 eller senare 6 000m

Anmälda: 1 st
Förnamn Efternamn Klubb
Lucas Marberg

Slussprovet F17, Flickor födda 2001 eller senare 6 000m

Anmälda: 2 st
Förnamn Efternamn Klubb
Maja Årebäck Bolidens Skidklubb
Cecilia Johansson

Miniprovet 2,6 P15, Pojkar födda 2003 eller senare 2 600m

Anmälda: 2 st
Förnamn Efternamn Klubb
Linus Bohman
Tobias Nilsson WIK

Miniprovet 2,6 F15, Flickor födda 2003 eller senare 2 600m

Anmälda: 2 st
Förnamn Efternamn Klubb
Ida Östling Hellas FK
Saga Provci IFK Göteborg Friidrott

Miniprovet 2,6 P13, Pojkar födda 2005 eller senare 2 600m

Anmälda: 8 st
Förnamn Efternamn Klubb
Jeremy Alexander Aguila Navarrete El salvdor
Edvin Ahlqvist TBoIS
Santiago Becerra
Gustav Brochmann Uddevalla BTK
Edvin Hallman Stuve St Mellbys SK
Melvin Norberger Vänersborgs SK
Avinash Polampalli Wargöns IK
Filip Sarac

Miniprovet 2,6 F13, Flickor födda 2005 eller senare 2 600m

Anmälda: 7 st
Förnamn Efternamn Klubb
Nailea Michelle Aguila Navarrete Sylte skolan
Tindra Glimstrand Equmenia Trollhättan
Lovisa Gustavsson Konståkningsklubben Trollhättan/Vänersborg
Moa Hellsten Lundkvist
Natalie Hemlingberg Ligården Runners
Paulina Hultberg
Filippa Östling Hellas FK

Miniprovet 1,8 P11, Pojkar födda 2007 eller senare 1 800m

Anmälda: 6 st
Förnamn Efternamn Klubb
Victor Falk IFK GÖTEBORG
Isak Hallman Stuve St Mellbys SK
Tor Lovén
Oscar Mattsson Herrljunga SK
Axel Nordberg
Axel Norlander TBIS

Miniprovet 1,8 F11, Flickor födda 2007 eller senare 1 800m

Anmälda: 5 st
Förnamn Efternamn Klubb
Linnea Årebäck Bolidens Skidklubb
Ida Hildingsson Sk Granan
Tilde Landhage Kungälv HK
Alva Nilsson nttab.nu
Siri Provci IFK Göteborg Friidrott

Miniprovet 1,8 P9, Pojkar födda 2009 eller senare 1 800m

Anmälda: 9 st
Förnamn Efternamn Klubb
Arvid Andersson Vinbergs IF
Liam Änglahjärta Trollhättans simsällskap
Anton Friberg Bohlins Glass Trollhättan
Svante Gustavsson Trollhättans FK
Viktor Jernberg Hälle IF
Theodor Johansson Hjortvägens löparklubb Grästorp
Olle Kjellström Vänersborgs GF
Arvid Saba LK TV88
Kevin Sjöström Bohlins Glass Trollhättan

Miniprovet 1,8 F9, Flickor födda 2009 eller senare 1 800m

Anmälda: 8 st
Förnamn Efternamn Klubb
Noel Engelin
Emma Falk IFK GÖTEBORG
Saga Glimstrand Equmenia Trollhättan
Julius Hemlingberg Ligården Runners
Lovis Karlander Tfik
Ella Landhage Kungälv HK
Emma Magnusson
Signe Provci IFK Göteborg Friidrott

Knatteprovet F/P8 födda 2010 eller senare 800m

Anmälda: 53 st
Förnamn Efternamn Klubb
Junie Agestad
Milian Agestad
Ella Albertson
Julia Albertson
Alida Andersson
Tyra Ankarbåge Edsäter
Sofia Becerra
Nelly Bladh
Nova Bladh
Alvin Brochmann
Elis Byström
Elvira Byström
Ida Casserdahl Rent a Tent
Viktor Casserdahl Rent a Tent
Linus Ekholm
Elton Engelin
Vincent Eriksson Trollhättans FK
Lucas Fors
Rasmus Fors
Moa Forsell Söder
Oskar Friberg Bohlins Glass Trollhättan
Esther Hagström
Saga Hallman Stuve St Mellbys Sk
Annelina Hedberg Ward
Harry Hillberg
Theodor Jakobsson
Nova Jansson
Alice Jernberg
Alicia Johansson
Anton Johansson
Elias Johansson
Isa Johansson ÅSK
Tuva Karlander
Kevin Karlsson
Ebbe Kjellström Real Madrid
Gustav Kristensen Rävbyns IF
Nils Kristensen Rävbyns IF
Lina Kristensson
Linnea Larsson
Wilma Lind
Aron Nilsson nttab.nu
Fred Nilsson nttab.nu
Irma Nilsson nttab.nu
Malwa Nolberger
Melwin Nolberger
Lisen Olsson
Viktor Olsson
Siv Saba LK TV88
Lilly Sjöström Bohlins Glass Trollhättan
Love Tervakoski
My Widell Åberg
Malena Widén Rent a Tent
Millian Widén Rent a Tent